Psy rasowe na Psiaki.net

Szczeniaki Flat Coated Retriever

Rasa:
Flat Coated Retriever
Ilość szczeniąt:
4
Cena:
od 3000.00 zł
Treść ogłoszenia:
Rodowodowe szczeniaczki Flat Coated Retriever. Specjalizujemy się w hodowli flatów. To niezwykle towarzyskie, pogodne ,doskonale współpracujące z człowiekiem i bardzo eleganckie psy. Urodziły się 28 lutego. Szczenięta z unikalnego  skojarzenia .Miot jest bardzo dorodny, wyrównany po dwóch pracujących Interchampionach
z certyfikatami użytkowości. „Floyd”- Black Amandas PUNCH LINE tata maluchów mieszka w Niemczech i pochodzi z doskonałej duńskiej hodowli. Nasza kochana „Fifi”- Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA równie utytułowana, radosna, zawsze przy nas, cudna Przytulanka. Rodzice przebadani w kierunku chorób genetycznych.
Nasze flaciki  nie tylko są psami na wystawy i do sportów, ale przede wszystkim są przyjacielami całej rodziny, doskonale komunikującymi się z dziećmi.
Szczenięta będą wg europejskich standardów zachipowane, zaszczepione, odrobaczone i poddane wczesnej neurostymulacji oraz szczenięcej socjalizacji. Wyjdą z hodowli GAWIKA (FCI) z dokumentami Związku Kynologicznego w Polsce, odrobaczone i zaszczepione z książeczką zdrowia i wyprawką. Szczenięta będą do odbioru na początku maja.
Zapraszam do rezerwacji
www.gawika.pl
gawika@gawika.pl
+48 604645503,
+48 781286974
Rodzice:
W opisie
Zdjęcia:

Dane hodowcy

Gawika /FCI/

Nazwa hodowli:
Gawika /FCI/
Imię i nazwisko:
Gabriela Kawala
Adres:
Bażantów 2
43-180 Orzesze
woj. śląskie
Telefon:
781286974