Psy rasowe na Psiaki.net

Gryfonik, gryfoniki - Brabantczyki - pieski do odbioru ZKwP/FCI

Rasa:
Gryfonik brabancki Brabantczyk
Ilość szczeniąt:
2
Cena:
3000.00 - 3000.00 zł
Treść ogłoszenia:
W dniu 21.01.2018 w mojej hodowli „Z WULKANU SERC FCI” urodziły się gryfoniki: 2 suczki i 3 pieski. Ojcem szczeniąt jest piękny i utytułowany gryfonik brukselski: JESSE JAMES KALEVA – Interchampion, Champion Polski, Węgier i Rumunii – syn Zwycięzcy Europy'08 pochodzącego z cenionej holenderskiej hodowli: Int.Ch ALI-BE v.d.Platte Belskes. Matką została młoda suczka rasy brabantczyk: ADELINA AJMA, która ma na swoim koncie 2x Zwycięstwo Rasy, 2x Najlepsza Dorosła Suka oraz dwa wnioski na Championa Polski (brak jej jednego wniosku do zamknięcia tytułu). Pośród przodków szczeniąt można znaleźć wielu Zwycięzców Świata i Europy, a także Interchampiony i Multichampiony w dużej większości spoza granic naszego kraju.

Na sprzedaż pozostały dwa pieski – odważne i wesołe, o świetnych charakterach. Socjalizowane z dziećmi oraz psami, a także oswajane z dźwiękami życia codziennego. GOTOWE DO ODBIORU!

Gryfoniki są doskonałymi towarzyszami i pieskami rodzinnymi, chętnie się uczą, świetnie radzą sobie na wycieczkach. Dostosowują się do trybu życia właściciela, dzięki swoim niewielkim gabarytom mogą mieszkać w domu z ogrodem jak i mieszkaniu w bloku.

Przyszłym właścicielom służę radą i pomocą z zakresu socjalizacji, pielęgnacji i żywienia szczeniąt. Każde szczenię jadąc do nowego domu otrzyma metrykę ZkwP, Książeczkę Zdrowia, wskazówki na temat rasy i postępowania ze szczeniakiem oraz wyprawkę na pierwsze dni nowego życia. Ponadto maluchy są 3x odrobaczone i 2x zaszczepione stosownie do wieku, zachipowany i po przeglądzie hodowlanym (protokół odbioru miotu do wglądu w hodowli).

Osoby zainteresowane zapraszam do rozmowy telefonicznej: 512-779-566.
Nie odbieram anonimowych telefonów oraz nie odpowiadam na sms.
Rodzice:
Int.Ch, Ch.PL, HU, RO JESSE JAMES Kaleva i ADELINA Ajma
Zdjęcia:

Dane hodowcy

Z Wulkanu Serc FCI

Nazwa hodowli:
Z Wulkanu Serc FCI
Imię i nazwisko:
Agnieszka Koper
Adres:
Nie uzupełniono
Telefon:
512779566