Psy rasowe na Psiaki.net

Pomoc serwisu psiaki.net

 1. Jak założyć konto?
  Aby zarejestrować się w serwisie należy przejść na podstronę "Rejestracja", wybrać czy rejestrujesz się jako Użytkownik czy Hodowca (Ogłoszeniodawca), a następnie wypełnić formularz zapoznając się przy tym z Regulaminem i akceptując go.
 2. Nie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym. Co mam zrobić?
  Upewnij się, że mail nie wpadł do folderu "spam". Możesz również skontaktować się z administracją i poprosić o aktywację konta. W tym celu w formularzu kontaktowym podaj adres mailowy, na jaki konto zostało zarejestrowane.
 3. Zapomniałem hasła. Co mam zrobić?
  Do odzyskania zapomnianego hasła służy zakładka "Nie pamiętasz hasła?". Wystarczy uzupełnić formularz podając swój email, a następnie odebrać maila i postępować zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami.
 4. Jak zmienić swoje dane?
  W celu zmiany danych należy zalogować się na swoje konto w serwisie i wybrać zakładkę, w której informacje mają zostać zmienione, zaznaczając przycisk "edytuj". Po naniesieniu zmian należy je zapisać.
 5. Jak dodać ogłoszenie?
  Aby dodać ogłoszenie należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki "Ogłoszenia", wybrać przycisk "Dodaj ogłoszenie", uzupełnić niezbędne informacje i je zapisać.
 6. Jak dodać zdjęcie?
  Aby dodać zdjęcie należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki "Ogłoszenia", wybrać przycisk "Dodaj / usuń zdjęcie", a następnie dołączyć zdjęcie do ogłoszenia.
 7. Jak zmienić ogłoszenie?
  W celu zmiany treści ogłoszenia należy zalogować się na swoje konto w serwisie, wybrać ogłoszenie, w której informacje mają zostać zmienione, zaznaczyć przycisk "edytuj ogłoszenie", nanieść zmiany i je zapisać.
 8. Jak usunąć ogłoszenie?
  Aby usunąć ogłoszenie należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki "Ogłoszenia" i zaznaczyć przycisk z "Usuń ogłoszenie" przy wybranym ogłoszeniu.
 9. Jak usunąć zdjęcie?
  Aby usunąć zdjęcie należy zalogować się na swoje konto w serwisie, przejść do zakładki "Ogłoszenia", wybrać przycisk "Dodaj / usuń zdjęcie", a następnie usunąć wybrane zdjęcie.
 10. Czym jest obszar działania?
  Obszar działania określa promień (w km), jaki jesteś w stanie dojechać do kupca.
 11. Jak zgłosić błąd w serwisie?
  W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy.
 12. Nie mogę znaleźć w serwisie rasy psów jakie mam w hodowli.
  W takim przypadku prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego i zaproponowanie dodania nowej rasy.