Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

1 2 3 4 5 następna
Co warto wiedzieć przed przygarnięciem psa 17 lipca 2017

Coraz częściej zamiast udawać się do hodowli, decydujemy się na przygarnięcie psa z pobliskiego schroniska. To bardzo dobre zachowanie, ponieważ możemy dać trochę miłości i szczęścia zwierzakom, którym do tej pory nie układało się w życiu najlepiej.

Czytaj całość »

Rodzaje smyczy dla psów - jak wybrać odpowiednią? 10 lipca 2017

Wybór smyczy dla psa to na pierwszy rzut oka nic trudnego, może jednak okazać się niemałym wyzwaniem. Utrudnienie polega na tym, że w każdym sklepie zoologicznym znajdziemy dosłownie dziesiątki takich produktów.

Czytaj całość »

Profesjonalne szampony dla psów 26 maja 2017

Okrywa włosowa Twojego psa, niezależnie od rasy, jaką się wybierze, zawsze wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wiesz zresztą, jak bardzo jest ruchliwy i jak często zdarza mu się pobrudzić.

Czytaj całość »

Pasożyty wewnętrzne u psów 05 maja 2017

Wiosna w pełni, a większość właścicieli psów stara się chronić swoich pupili przed atakującymi ze wzmożoną siłą kleszczami. Nie można jednak zapominać o o wiele większym niebezpieczeństwie, czyli pasożytach wewnętrznych, które atakują psi organizm.

Czytaj całość »

Gadżety dla psów 20 kwietnia 2017

Spacery z psem mogą dostarczyć dużej dawki dobrej energii. Jednak by tak się stało należy zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa. Przy zakupie wyposażenia dla psa warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Czytaj całość »

Dopasuj odpowiednią karmę dla swojego psa 23 stycznia 2017

Jeszcze kilka dekad temu karmienie domowych zwierząt ograniczało się tak naprawdę do dawania im resztek ze stołu. Gotowane ziemniaki pozostałe po obiedzie, skórki pieczywa czy skrawki mięsa – to zwykle tym karmione były psy za czasów naszych babć i dziadków.

Czytaj całość »

"Zdrowo, smacznie, naturalnie. Prawidłowe żywienie psa" 05 stycznia 2017

Agnieszka Królak jest autorką świeżo wydanej pozycji o żywieniu psów. Książka "Zdrowo, smacznie, naturalnie. Prawidłowe żywienie psa", o której mowa, skupia się na omówieniu zdrowego żywienia czworonogów, bez dodatków chemicznych i odpadów z przetwórstwa żywności.

Czytaj całość »

Dlaczego jakość psiej karmy jest ważna? 07 grudnia 2016

Każdemu właścicielowi zależy na tym, żeby jego pies był zdrowy i szczęśliwy. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniej trosce o jego potrzeby. Właśnie dlatego tak szczególnie ważna jest jakość podawanej zwierzakowi karmy. O tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze tej właściwiej dowiesz się z naszego materiału.

Czytaj całość »

Pies z rodowodem - dlaczego warto? 02 listopada 2016

Kochamy wszystkie czworonogi: nieważne, czy te rasowe, czy te trochę mniej. Czasami jednak chcemy sprawić sobie rasowego pupila, o odpowiadających nam cechach wyglądu. Mogą wtedy pojawić się różnego rodzaju pytania: czy powinien to być pies z rodowodem?

Czytaj całość »

Jaką suchą karmę dla psa wybrać? 10 października 2016

Na czym powinna opierać się psia dieta? Jak czytać skład suchych karm dla psa? Ile mięsa powinna zawierać dobra karma? Jak poznać, że podawana karma jest słabej jakości? Jakie suche karmy polecają specjaliści od żywienia psów?

Czytaj całość »

1 2 3 4 5 następna