Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6
Sklep Pełna Micha - rabat styczniowy 08 stycznia 2015

Właśnie trafiliśmy na informację o nowo otwartym sklepie zoologicznym, w którym do końca stycznia można skorzystać z rabatu. Oprócz karmy dla psów, można w nim zamówić różnego rodzaju akcesoria od smyczy i obroży, przez gryzaki aż po ubranka dla naszych czworonogów.

Czytaj całość »

Pies pod choinkę 23 grudnia 2014

Któż z nas nie marzył jako dziecko o tym, by pod choinką znaleźć małą, puszystą szczekającą kulkę, obwiązaną czerwoną kokardą, którą pokochamy całym sercem a ona nas? Prawie każdy. I nic w tym dziwnego – wszystkie maluchy chcą mieć pieska.

Czytaj całość »

Akcja dlaSchroniska.pl 19 grudnia 2014

Główną ideą akcji dlaSchroniska.pl oraz jej strony internetowej jest danie możliwości przekazywania nawet niewielkich podarunków na rzecz zwierząt ze schronisk.

Czytaj całość »

Na co warto zwrócić uwagę kupując rasowego psa? 24 października 2014

Jeśli szukasz pupila domowego i myślisz o zakupie psa rasowego, podejmujesz dobrą decyzję. Psy są najlepszymi towarzyszami człowieka. Jednak decyzja o kupnie powinna być przemyślana - nie można jej podejmować pochopnie.

Czytaj całość »

Prawidłowe żywienie szczeniąt 26 sierpnia 2014

Od momentu narodzin do osiągnięcia dorosłości szczenięta mają szczególne potrzeby żywieniowe. Jest to bowiem okres, kiedy wzrost jest najbardziej intensywny, a zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze tak duże, jakie nie będzie już po osiągnięciu dorosłości.

Czytaj całość »

Profesjonalne przygotowanie psa do wystawy 24 lutego 2014

Przygotowanie psa do wystaw składa się z kilku kluczowych elementów nad którymi musisz popracować oddzielnie. Bycie championem na wystawie to efekt spójnego i harmonijnego połączenia tresury, socjalizacji i technik prezentacji psa.

Czytaj całość »

Psie becikowe w Chojnicach 02 listopada 2012

W Chojnicach za adopcję psa ze schroniska, jego nowy właściciel otrzyma 500 zł. Jak się okazało, jest to dla budżetu gminy znacznie tańsza inwestycja niż utrzymanie czworonoga w schronisku.

Czytaj całość »

Nasz serwis wśród zwycięzców konkursu na www.forumweb.pl 07 marca 2010

Serwis psiaki.net.pl wygrał lutową edycję konkursu na najlepszą stronę w serwisie www.forumweb.pl

Czytaj całość »

Start serwisu Psiaki.net 18 listopada 2009

W dniu 18 listopada 2009 roku wystartowaliśmy z nowym serwisem dla hodowców psów rasowych. Wszystkich miłośników czworonogów zapraszamy również do odwiedzenia forum, na którym będzie można znaleźć mnóstwo ciekawostek związanych z życiem psiaków.

Czytaj całość »

pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6