Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

pierwsza poprzednia 1 ... 3 4 5 ... 7 następna ostatnia
Chroń pupila przed kleszczami! 04 maja 2016

Długie spacery lub całodzienne wycieczki, podczas których towarzyszy nam pies, to nie tylko popularny sposób spędzania czasu, ale także świetna forma relaksu. Jednak wiosną i latem każda wyprawa może zakończyć się atakiem kleszczy. Jak chronić przed nimi psa?

Czytaj całość »

Wyprawka dla szczeniaka - co kupić? 07 marca 2016

Posiadanie psa to jedno z najpiękniejszych przeżyć, które z całą pewnością na stałe wpisze się w pamiętnik Twojego życia. Jeśli nigdy wcześniej nie posiadałeś psa, pierwsze dni przed i po jego przybyciu będą dla Ciebie niemałym wyzwaniem.

Czytaj całość »

Obowiązki, które możesz powierzyć dziecku 17 lutego 2016

Jakiś czas temu zgodziłeś się na przygarnięcie psiaka pod Wasz dach. To doskonały pomysł, bo to prosty krok do tego, by nauczyć każde dziecko odpowiedzialności i bezgranicznej miłości, której nie uświadczy żadnym innym sposobem.

Czytaj całość »

Miska dla psa - jaką wybrać? 27 stycznia 2016

Dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki jako właściciel czworonoga? A może od dłuższego czasu zauważyłeś, że podczas posiłków Twojego psa, coś ewidentnie jest nie tak?

Czytaj całość »

Przysmaki dla psów 19 stycznia 2016

Każdy z nas uwielbia słodycze i częściej lub rzadziej pozwala sobie na odrobinę przyjemności. Nic więc dziwnego, że również naszym zwierzakom trudno oprzeć się, gdy w zasięgu ich wzroku pojawia się pachnący przysmak, który mogą mieć na wyciągnięcie języka.

Czytaj całość »

Psie fryzury 14 stycznia 2016

Psy rasowe, które uczestniczą w psich wystawach, muszą mieć okrywę włosową przygotowaną zgodnie z obowiązującym wzorcem zapisanym w regulaminie Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej FCI.

Czytaj całość »

Zimowe ubranka dla psa 12 stycznia 2016

Zima i minusowe temperatury zawitały u nas na dobre. Nic dziwnego – w końcu mamy już styczeń! W związku ze zmieniającą się aurą pogodową każdego dnia zarówno my, jak i nasze czworonogi narażeni jesteśmy na przeziębienia i poważne choroby. Aby ich uniknąć ubieramy się w ciepłe buty, kurtki i czapki, a co z naszymi czworonogami?

Czytaj całość »

Przygotowanie psa do zimy 09 stycznia 2016

Jak zwykle zaskoczyła wszystkich - zima. Chociaż jej nadejścia spodziewaliśmy się znacznie wcześniej, to właśnie teraz daje nam najbardziej „popalić”. Zdumieni są nie tylko drogowcy, lecz również właściciele psów, którzy jeszcze kilka dni temu biegali ze swoimi pupilami po parku zasypanym liśćmi i mogli cieszyć się promieniami ciepłego jesiennego słońca.

Czytaj całość »

Niepozorne i niezwykle niebezpieczne - kleszcze 31 sierpnia 2015

Kleszcze atakują nie tylko latem, ale także i jesienią (a czasami i zimą, jeśli temperatura jest dodatnia). Te małe pasożyty są aktywne już przy 6-8 stopniach ciepła, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć siebie i swoich czworonożnych pupili, ponieważ to właśnie one są szczególnie narażone na infekcje.

Czytaj całość »

Wyciąganie kleszcza u psa – jak zrobić to bezpiecznie 26 sierpnia 2015

Wakacje i piękna pogoda sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, wśród pięknych okoliczności natury. Zapewne również Ciebie, jako typowego psiarza, ciągnie do lasu na długie spacery i krótkie przebieżki. I świetnie! Ciesz się pogodą, bo jak wiadomo, w naszym kraju tak piękna aura nie trwa długo.

Czytaj całość »

pierwsza poprzednia 1 ... 3 4 5 ... 7 następna ostatnia