Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

poprzednia 1 2 34 ... 7 następna ostatnia
Gadżety dla psów 20 kwietnia 2017

Spacery z psem mogą dostarczyć dużej dawki dobrej energii. Jednak by tak się stało należy zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa. Przy zakupie wyposażenia dla psa warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Czytaj całość »

Dopasuj odpowiednią karmę dla swojego psa 23 stycznia 2017

Jeszcze kilka dekad temu karmienie domowych zwierząt ograniczało się tak naprawdę do dawania im resztek ze stołu. Gotowane ziemniaki pozostałe po obiedzie, skórki pieczywa czy skrawki mięsa – to zwykle tym karmione były psy za czasów naszych babć i dziadków.

Czytaj całość »

"Zdrowo, smacznie, naturalnie. Prawidłowe żywienie psa" 05 stycznia 2017

Agnieszka Królak jest autorką świeżo wydanej pozycji o żywieniu psów. Książka "Zdrowo, smacznie, naturalnie. Prawidłowe żywienie psa", o której mowa, skupia się na omówieniu zdrowego żywienia czworonogów, bez dodatków chemicznych i odpadów z przetwórstwa żywności.

Czytaj całość »

Dlaczego jakość psiej karmy jest ważna? 07 grudnia 2016

Każdemu właścicielowi zależy na tym, żeby jego pies był zdrowy i szczęśliwy. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniej trosce o jego potrzeby. Właśnie dlatego tak szczególnie ważna jest jakość podawanej zwierzakowi karmy. O tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze tej właściwiej dowiesz się z naszego materiału.

Czytaj całość »

Pies z rodowodem - dlaczego warto? 02 listopada 2016

Kochamy wszystkie czworonogi: nieważne, czy te rasowe, czy te trochę mniej. Czasami jednak chcemy sprawić sobie rasowego pupila, o odpowiadających nam cechach wyglądu. Mogą wtedy pojawić się różnego rodzaju pytania: czy powinien to być pies z rodowodem?

Czytaj całość »

Jaką suchą karmę dla psa wybrać? 10 października 2016

Na czym powinna opierać się psia dieta? Jak czytać skład suchych karm dla psa? Ile mięsa powinna zawierać dobra karma? Jak poznać, że podawana karma jest słabej jakości? Jakie suche karmy polecają specjaliści od żywienia psów?

Czytaj całość »

5 najlepszych mokrych karm dla psów 21 września 2016

Wielu właścicieli psów zapomina, że aby ich psiak był zdrowy, musi mieć zbilansowaną dietę. Posiłki czworonoga trzeba uzupełniać o przysmaki, gotowane mięsa, ale przede wszystkim o mokrą karmę, która sprzedawana jest przeważnie w puszkach lub kartonikach.

Czytaj całość »

Razem czy osobno? Jak zaplanować urlop ze zwierzakiem? 22 lipca 2016

Walizki już prawie spakowane, hotel zarezerwowany, bilety kupione - czas rozpocząć wyczekiwane wakacje! Pozostaje tylko jedno pytanie - co zrobić z naszym domowym pupilem?

Czytaj całość »

Jak zwierzęta znoszą upały 15 lipca 2016

Jak co roku będziemy musieli uważać co dzieje się z naszymi zwierzakami podczas upałów. W naszej wrocławskiej Przychodni Novet staramy się uczulać właścicieli na co powinni zwrócić uwagę podczas upałów.

Czytaj całość »

Smaczna i zdrowa karma dla psa to podstawa! 21 czerwca 2016

Każdy właściciel psa staje kiedyś przed dylematem: jaką karmę wybrać dla pupila? Przecież dieta wywiera niebagatelny wpływ na zdrowie i jakość życia czworonogów.

Czytaj całość »

poprzednia 1 2 34 ... 7 następna ostatnia