Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna ostatnia
Pies z adopcji - co warto wiedzieć przed przygarnięciem psa 17 października 2017

Coraz częściej zamiast udawać się do hodowli, decydujemy się na przygarnięcie psa z pobliskiego schroniska. To bardzo dobre zachowanie, ponieważ możemy dać trochę miłości i szczęścia zwierzakom, którym do tej pory nie układało się w życiu najlepiej, a nierzadko są to przecież również psy rodowodowe.

Czytaj całość »

Szczepienia dla psów 10 października 2017

Szczepienia pozwalają uchronić nasze czworonogi przed wieloma groźnymi infekcjami. Które szczepienia należy wykonać obowiązkowo, a na jakie warto zdecydować się dobrowolnie?

Czytaj całość »

Hotel dla psa - jak znaleźć najlepszy? 10 października 2017

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął i zapewne coraz bliżej nam do wymarzonego urlopu. Właściciele psów mają w tym czasie dylemat - co zrobić ze swoim ulubieńcem?

Czytaj całość »

Flyball - psie sztafety 20 września 2017

Psy, szczególnie młode osobniki, chętnie uczą się różnych sztuczek i zachowań. Najlepszy wiek do tresury to okres skończenia przez zwierzę drugiego miesiąca życia.

Czytaj całość »

Co warto wiedzieć przed przygarnięciem psa 17 lipca 2017

Coraz częściej zamiast udawać się do hodowli, decydujemy się na przygarnięcie psa z pobliskiego schroniska. To bardzo dobre zachowanie, ponieważ możemy dać trochę miłości i szczęścia zwierzakom, którym do tej pory nie układało się w życiu najlepiej.

Czytaj całość »

Rodzaje smyczy dla psów - jak wybrać odpowiednią? 10 lipca 2017

Wybór smyczy dla psa to na pierwszy rzut oka nic trudnego, może jednak okazać się niemałym wyzwaniem. Utrudnienie polega na tym, że w każdym sklepie zoologicznym znajdziemy dosłownie dziesiątki takich produktów.

Czytaj całość »

Profesjonalne szampony dla psów 26 maja 2017

Okrywa włosowa Twojego psa, niezależnie od rasy, jaką się wybierze, zawsze wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wiesz zresztą, jak bardzo jest ruchliwy i jak często zdarza mu się pobrudzić.

Czytaj całość »

Pasożyty wewnętrzne u psów 05 maja 2017

Wiosna w pełni, a większość właścicieli psów stara się chronić swoich pupili przed atakującymi ze wzmożoną siłą kleszczami. Nie można jednak zapominać o o wiele większym niebezpieczeństwie, czyli pasożytach wewnętrznych, które atakują psi organizm.

Czytaj całość »

Gadżety dla psów 20 kwietnia 2017

Spacery z psem mogą dostarczyć dużej dawki dobrej energii. Jednak by tak się stało należy zadbać o komfort i bezpieczeństwo psa. Przy zakupie wyposażenia dla psa warto pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Czytaj całość »

Dopasuj odpowiednią karmę dla swojego psa 23 stycznia 2017

Jeszcze kilka dekad temu karmienie domowych zwierząt ograniczało się tak naprawdę do dawania im resztek ze stołu. Gotowane ziemniaki pozostałe po obiedzie, skórki pieczywa czy skrawki mięsa – to zwykle tym karmione były psy za czasów naszych babć i dziadków.

Czytaj całość »

poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna ostatnia