Psy rasowe na Psiaki.net

Aktualności

poprzednia 1 23 4 ... 7 następna ostatnia
Sklep zoologiczny – online czy stacjonarnie? 20 czerwca 2018

Wybór odpowiedniej karmy czy akcesoriów dla naszych czworonogów to często spora zagwozdka, szczególnie kiedy chcemy zaopatrywać się wyłącznie w najlepsze produkty.

Czytaj całość »

Choroba lokomocyjna u psów 18 listopada 2017

Problem choroby lokomocyjnej dotyczy nie tylko ludzi. Również psy miewają nudności w czasie jazdy samochodem. Jak uchronić pupila przed przykrymi skutkami choroby lokomocyjnej i jak pomóc mu poczuć się lepiej, jeżeli jej ulegnie?

Czytaj całość »

Pies z adopcji - co warto wiedzieć przed przygarnięciem psa 17 października 2017

Coraz częściej zamiast udawać się do hodowli, decydujemy się na przygarnięcie psa z pobliskiego schroniska. To bardzo dobre zachowanie, ponieważ możemy dać trochę miłości i szczęścia zwierzakom, którym do tej pory nie układało się w życiu najlepiej, a nierzadko są to przecież również psy rodowodowe.

Czytaj całość »

Szczepienia dla psów 10 października 2017

Szczepienia pozwalają uchronić nasze czworonogi przed wieloma groźnymi infekcjami. Które szczepienia należy wykonać obowiązkowo, a na jakie warto zdecydować się dobrowolnie?

Czytaj całość »

Hotel dla psa - jak znaleźć najlepszy? 10 października 2017

Sezon wakacyjny właśnie się zaczął i zapewne coraz bliżej nam do wymarzonego urlopu. Właściciele psów mają w tym czasie dylemat - co zrobić ze swoim ulubieńcem?

Czytaj całość »

Flyball - psie sztafety 20 września 2017

Psy, szczególnie młode osobniki, chętnie uczą się różnych sztuczek i zachowań. Najlepszy wiek do tresury to okres skończenia przez zwierzę drugiego miesiąca życia.

Czytaj całość »

Co warto wiedzieć przed przygarnięciem psa 17 lipca 2017

Coraz częściej zamiast udawać się do hodowli, decydujemy się na przygarnięcie psa z pobliskiego schroniska. To bardzo dobre zachowanie, ponieważ możemy dać trochę miłości i szczęścia zwierzakom, którym do tej pory nie układało się w życiu najlepiej.

Czytaj całość »

Rodzaje smyczy dla psów - jak wybrać odpowiednią? 10 lipca 2017

Wybór smyczy dla psa to na pierwszy rzut oka nic trudnego, może jednak okazać się niemałym wyzwaniem. Utrudnienie polega na tym, że w każdym sklepie zoologicznym znajdziemy dosłownie dziesiątki takich produktów.

Czytaj całość »

Profesjonalne szampony dla psów 26 maja 2017

Okrywa włosowa Twojego psa, niezależnie od rasy, jaką się wybierze, zawsze wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wiesz zresztą, jak bardzo jest ruchliwy i jak często zdarza mu się pobrudzić.

Czytaj całość »

Pasożyty wewnętrzne u psów 05 maja 2017

Wiosna w pełni, a większość właścicieli psów stara się chronić swoich pupili przed atakującymi ze wzmożoną siłą kleszczami. Nie można jednak zapominać o o wiele większym niebezpieczeństwie, czyli pasożytach wewnętrznych, które atakują psi organizm.

Czytaj całość »

poprzednia 1 23 4 ... 7 następna ostatnia